ابزارهای نوین

کارت هوشمند شناسایی، رمز نگاری و امضا دیجیتال

معرفی

توسط این محصول با بکارگیری امکانات حفاظتی کارتهای هوشمند مشخصات هویتی کاربر را بر روی کارت ذخیره می کند. این کارت علاوه بر کاربرد احراز هویت و کنترل دسترسی، جهت ورود امن به سیستمهای رایانه ای استفاده می شود.  مکانیزم ورود به سیستم به کمک کارتهای هوشمند، سطح امنیتی سیستم را نسبت به روشهای متداول مبتنی بر نام کاربری و رمز عبور به میزان قابل توجهی افزایش می دهد. 

کارت هوشمند سلامت

معرفی

با در دست داشتن این کارت می توانید با هر بار مراجعه به پزشکان و کلینیک های عضو این طرح اطلاعات پزشکی خود را در اختیار پزشک معالج خود قرار دهید و همچنین با ثبت اطلاعات جدیدپرونده پزشکی شما بروزرسانی می شود. دارندگان این کارت می توانند از پوشش های مختلف بیمه که هب درخواست ارائه دهندگان بیمه به مزایای این کارت اضافه شده است، با بهره مندی از تخفیفات ویژه استفاده نمایید.

نرم افزار POS

معرفی

با نیاز بیشتر به ابزارهای پرداخت الکترونیک، استفاده از POS ها روز به روز در حال گسترش می‌باشد. امروزه در بسیاری از فروشگاه‌های بزرگ و کوچک، استفاده از این دستگاه‌ها به مشتری این امکان را می‌دهد که با استفاده از کارت بانکی خود اقدام به پرداخت نماید. همچنین می توان نرم افزارهایی را در کنار نرم افزارهای بانکی برای ارائه خدمات خاص مانند شارژ، امتیاز دهی و ... طراحی نمود.

ابزارهای نوین

با رشد سریع الکترونیک و سخت افزار، یکی از اصلیترین موضوعات در ارتباط با استفاده از سیستم‌های انفورماتیک، بکارگیری ابزارهای نوین در پروژه های نرم افزاری می باشد. از جمله این ابزارهای نوین می‌توان به ابزارهای شناسایی کاربران، ابزارهای شناسایی موقعیت جغرافیایی و ردگیری، تکنولوژی دستگاهای قابل حمل و ... اشاره نمود. شرکت ایده گستر با بکارگیری متخصصان الکترونیک، مخابرات و سایر رشته های مرتبط، توانمندی انجام پروژه های نرم افزاری با بهره گیری از تکنولوژی ها و سخت افزار های نوین را دارا می باشد که برخی از آنها عبارتند از: