طراحی و توسعه نرم افزار

طراحی سند فناوری اطلاعات

معرفی

امروزه برنامه‌ريزيIT و مشاوره در زمينه انتخاب و پياده‌سازي تكنولوژي مناسب، اهميت روزافزوني در سازمانهاي دولتي و خصوصي يافته است. همه اين سازمانها و موسسات هرساله مبالغ روزافزوني از بودجه خود را به شكل تامين تجهيزات سخت‌افزاري، تهيه نرم‌افزار، توسعه شبكه و خطوط ارتباطي، توليد داده و اطلاعات، آموزش كاركنان و... در IT سرمايه‌گذاري مي‌كنند. ایده گستر با پشتوانه سالها فعاليت حرفه‌اي خود و با مجموعه‌اي از كارشناسان زبده در زمينه‌هاي گوناگون IT، ارائه خدمات برنامه‌ريزي، مشاوره و نظارت را يكي از محورهاي عمده فعاليت خود قرار داده است.

پرتال سازمانی

معرفی

پرتال مجموعه‌ای از صفحات وب است که به هم پیوند خورده‌اند و این مجموعه به صورتی تشکیل شده است که سازمان اطلاعات، دستیابی به اطلاعـات و فعل و انفعـال با آن را در وب سـاده می سازد. این صفحات یک نقطه ورود واحد ایجاد می‌کنند که کاربرانشان را قادر می‌کند تا اطلاعات منابع مختلفی را به صورت یکجا ببینند. هر بار که صفحـه‌ای از پرتـال در وب نمایش داده شـود، به صورت خودکار گـردآوری و قالب‌بندی می‌شود تا با آخرین محتوا و قالب‌بندی که برای آن صفحه انتخاب شده است، هماهنگ باشد.

نرم افزار مدیریت اعتبار و مشتری مداری

معرفی

جذب مشتریان و تبدیل آنها به طرفداران دائمی، بی شک آینده موفق هر فروشگاهی را تضمین می‌کند. علاوه بر توجه به تنوع و کیفیت محصولات عرضه شده در فروشگاه‌ها، مشتریان علاقه‌مند به خرید از فروشگاه‌هایی هستند که تسهیلات یا خدمات ویژه‌ای را به آنها ارائه می‌دهند.

در این سیستم با انجام تنظیماتی ساده، مشتریان با کسب حد مشخصی از امتیازات از یک گروه مشتری به گروهی دیگر با امکانات و مزایای ویژه‌ ارتقا می‌یابند. در حقیقت شما با تعیین حد آستانه امتیاز برای هر یک از گروه‌های مشتری، آنها را پس از کسب امتیاز مورد نظر به گروهی دیگر ارتقا خواهید داد.